Jak poradzić sobie z dynamicznie zmieniającą się sytuacją na rynku gastronomicznym i zwiększyć obroty restauracji pomimo aktualnych ograniczeń? Poznaj nasz najnowszy koncept Mix n`Go, puść wodze kulinarnej fantazji i odmień swoje menu na wynos!

Menu na wynos: to może być klucz do sukcesu!

Mix n`Go to pomysł dla nowoczesnej gastronomii z opcją dań na wynos. Szefowie kuchni mogą teraz w prosty sposób wykorzystać możliwości dynamicznie rozwijającego się rynku jedzenia na wynos. Mix n’Go to pomysły na modne, łatwe i szybkie w przygotowaniu receptury na na bazie roślin!

1, 2, 3: przepis na sukces

1. Po pierwsze bazacieciorkaburaczkiPepitkiKasza z warzywami i nowość: Mix kasz z warzywami

2. Po drugie warzywa: ponad 100 warzywnych inspiracji

3. Po trzecie dodatki: sałaty, zioła, orzechy, nasiona 

Wystarczy, że postawić na kreatywność łącząc ze sobą bazowe składniki i warzywa, wzbogacając je sosami oraz dodatkami według uznania i… gotowe! W ten sposób każdy profesjonalny szef kuchni bez problemu stworzy modne dania z indywidualnym akcentem. Kreacje Mix n’Go idą z duchem czasu i zachwycają zarówno wegan, wegetarian, jak i fleksitarian. Kompozycje te doskonale sprawdzą się jako samodzielne danie na bazie roślin, jak również w połączeniu z rybą lub mięsem.

Zalety Mix n’Go

  • Mix n’Go to narzędzie dla szefów kuchni, którzy chcą reagować na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów. Poznaj zalety naszego konceptu:
  • Gotowy pomysł – do natychmiastowego wdrożenia!
  • Duży wybór składników roślinnych: idealnie przygotowane.
  • Nieograniczona ilość kreatywnych kombinacji.
  • Zachwyca wegan, wegetarian i fleksitarian
  • Łatwe przygotowanie, łatwy do przeliczenia food cost, zyskowność
  • Inspiracje, pomysły i wskazówki

Bonduelle Food Service oferuje kreatywne inspiracje do bezpośredniego zastosowania we własnym menu. Dania takie jak Tortilla z falafelem i warzywami lub Sałatka z Pepitkami i podsmażaną papryką obudzą apetyt na warzywa z zachowaniem maksimum smaku. W ten sposób dania na wynos staną się przepisem na sukces szefów kuchni i profesjonalnych kucharzy!

Dzięki wygodnym rozwiązaniom – warzywom głęboko mrożonym oraz ambient – Bonduelle Food Service oferuje najważniejsze składniki dań do menu na wynos. To pozwala każdemu szefowi kuchni elastycznie reagować na wahania popytu i zawsze mieć pod ręką zapas surowców najwyższej jakości. 

Bazowe składniki do dań na zimno i ciepło

Nasze nowości: Mix kasz z warzywamiKasza gryczana z warzywamiOrkisz i jęczmień z warzywamiFalafel z cieciorki i kukurydzyYummy Vegeburgery oraz innowacyjne Pepitki to idealna baza nowoczesnych kulinarnych kreacji w elastycznej gastronomii. Są łatwe do przygotowania, w naprawdę krótkim czasie!

Postaw na różnorodność dzięki warzywom

Ponad 100 warzywnych inspiracji sprawia, że tworzenie indywidualnych kreacji w ofercie dań na wynos stanie się czystą przyjemnością.

Minute®

Warzywa ugotowane na parze.
Zachowanie optymalnego smaku i tekstury.
Dowiedz się więcej na temat linii produktów Bonduelle Minute® >>

Home-Made Style

Niepowtarzalne cięcie i składniki.
Niezwykle łatwe w przygotowaniu.
Celebruj modne warzywa z Home-Made Style. Odkryj już teraz! >>

Grillowane warzywa

Delikatnie grillowane
Letni smak przez cały rok
Podawaj pyszne warzywa z delikatnymi paskami grillowanego mięsa

Chcesz wiedzieć więcej na temat Mix n‘ Go? Skontaktuj się z nami >>

Dania w dostawie szansą dla gastronomii

System take away (na wynos) cieszy się od dłuższego czasu rosnącą popularnością. Wielu konsumentów woli rozkoszować się swoimi ulubionymi potrawami w domowym zaciszu. Prognozy przewidują, że tendencja ta będzie się jeszcze nasilała. Pandemia koronawirusa dodatkowo przyspieszyła ten trend. Wiele firm gastronomicznych wykorzystuje te okoliczności, aby dzięki jedzeniu na wynos lub z dostawą do domu zachęcić do swojej oferty nowych gości.

Kto może skorzystać na dostawach?

Odpowiedź jest prosta: każdy, kto dysponuje zapleczem gastronomicznym. Dzięki temu biznes na wynos może funkcjonować równolegle do klasycznej restauracji lub też stanowić główny filar nowej koncepcji biznesowej. Wśród startupów pojawił się już nowy trend – „dark kitchen“ – restauracje bez stołów i krzeseł.

Jak Mix n’Go może pomóc w rozwijaniu oferty?

Bardzo istotna jest szybka reakcja na spływające zamówienia i związane z tym odpowiednie planowanie surowców, opakowań i pracy personelu. Mix n’ Go od Bonduelle Food Service to optymalne rozwiązanie w takim przypadku. Dzięki idealnemu przygotowaniu głównych składników w postaci produktów głęboko mrożonych lub ambient szefowie kuchni dysponują pysznym smakiem dostępnym od ręki. Do przygotowania dania wystarczy jedynie kilka gestów, nie jest wymagany więc dodatkowy personel, kalkulacja jest prostsza, a zyskowność większa.

Mix n’Go w pizzerii? Nic prostszego!

Masz sposób na pyszne, chrupiące ciasto do pizzy? Doskonale! Dzięki Mix n’Go szybko i sprawnie skomponujesz niezliczoną ilość pysznych wariantów błyskawicznie reagując na potrzeby Twojego klienta. Specjalne zamówienia nie będą już problemem – wszystkie opcje masz pod ręką!

Jakie trendy panują obecnie w branży jedzenia w dostawach?

Trendy panujące aktualnie w gastronomii widoczne są również w biznesie take away. Od pewnego czasu także i w tej branży dania wykwintne należą do standardowego portfolio produktowego. Bardzo popularne są kulinarne kreacje na bazie roślin. Szukając opakowań, warto też skupić się na ekologicznych rozwiązaniach. Swoją ofertę na wynos lub z dowozem do domu klienta wiele profesjonalnych lokali gastronomicznych udostępnia na portalach online, w aplikacjach oraz innych narzędziach przeznaczonych do bezpośredniego połączenia z własną stroną internetową. Dowiedz się więcej na temat obsługi dostaw »