Jesteś szefem kuchni, menedżerem lub pracownikiem gastronomii, właścicielem restauracji, a może posiadasz w swojej ofercie handlowej produkty Bonduelle Food Service? Nowa aplikacja B!Master jest dla Ciebie! Inspirująca, intuicyjna dzięki foto-recognition, a przede wszystkim niezwykle pomocna w codziennej pracy! Pobierz ją bezpłatnie już dziś!

Aplikacja dla branży HoReCa inna niż wszystkie

Najnowsza aplikacja Bonduelle Master wyróżnia się nie tylko nowoczesnym layoutem, ale również zastosowaniem technologii foto-recognition. Wystarczy umożliwić aplikacji na dostęp do aparatu w telefonie, aby w szybki sposób poznać więcej szczegółów na temat konkretnych produktów z oferty Bonduelle Food Service, zobaczyć, jak używać produktów, aby wydobyć z nich najlepszy smak. Skaner pozwala znaleźć informacje na temat produktu, jego zastosowania i profesjonalnych receptur, które inspirują do tworzenia nowych potraw.

Inspiracje dla szefów kuchni na wyciągnięcie ręki

Stale powiększająca się baza profesjonalnych receptur przygotowywanych przez szefów kuchni Bonduelle Food Service to prawdziwa skarbnica wiedzy oraz inspiracji. Wybieraj spośród ponad 300 receptur dopasowanych do najnowszych trendów kulinarnych i żywieniowych i zaskakuj swoich klientów nowymi smakami! 

Szybki kontakt z przedstawicielem

Chcesz poznać warunki współpracy lub szczegóły naszej oferty? Dzięki aplikacji B!Master szybko skontaktujesz się z najbliższym Kierownikiem Regionalnym Bonduelle Food Service, który jest do Twojej dyspozycji i chętnie dopasuje ofertę do potrzeb Twojego biznesu.

… Bo jesteś częścią gastro społeczności

Bądź zawsze na czasie – aplikacja B!Master zadba o to, abyś wiedział o wszystkich najważniejszych wydarzeniach z branży gastro. Targi, warsztaty, konkursy kulinarne i inne wydarzenia dla profesjonalistów HoReCa w jednym, wygodnym miejscu! Od teraz nie przeoczysz żadnego ważnego spotkania.

Nowości produktowe, katalogi i foldery

Dzięki B!Master dowiesz się, jakie produkty wprowadzamy na rynek. W łatwy sposób pobierzesz i udostępnisz dowolnej osobie katalogi produktowe. Znajdziesz tu pomocne rozwiązania dla rynku gastro w zakresie produktów oraz inspiracji gotowych do wdrożenia w profesjonalnej kuchni. Wzbogać swoje menu o nowe produkty! Z aplikacją będziesz mieć dostęp do szerokiej bazy produktowej Bonduelle Food Service wraz ze szczegółowymi informacjami o składnikach, wartościach odżywczych oraz nieszablonowych pomysłach na ich wykorzystanie.

Zainstaluj bezpłatnie już dziś i bądź na bieżąco z trendami i nowościami!

Aplikacja B!Master to: 

  • Profesjonalne receptury – więcej roślin w Twojej kuchni!
  • Nowości produktowe – dowiedz się pierwszy i bądź na bieżąco
  • Baza wszystkich informacji w jednym miejscu
  • Komplet potrzebnych katalogów i profesjonalnych porad zawsze pod ręką!
  • Rozwiązanie dla szefów kuchni, pracowników gastronomii, menedżerów gastronomii, właścicieli lokali gastronomicznych oraz osób posiadających w swojej ofercie produkty Bonduelle Food Service.