Już 12 października, jak co roku, spotykamy się na jednym z najważniejszych wydarzeń branży HoReCa. Kongres Szefów Kuchni to miejsce, w którym nie może Cię zabraknąć, jeśli jesteś szefem kuchni lub jego zastępcą i chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami. Pobierz zaproszenie i dołącz do nas za darmo!

Co czeka branżę HoReCa w najbliższym czasie? Jak obecna sytuacja wpłynie na gości restauracji i co można zrobić, aby gastronomia jak najlepiej poradziła sobie ze wszystkimi wyzwaniami? To tylko część pytań, na które postaramy się odpowiedzieć podczas tegorocznej edycji Kongresu Szefów Kuchni.

Zobacz pełny program Kongresu Szefów Kuchni 2022 »

Poznaj Greenology na Kongresie Szefów Kuchni

Bonduelle Food Service jest zawsze tam, gdzie potrzebne jest profesjonalne wsparcie szefów kuchni produktami oraz technologiami. Wszystko po to, aby praca stała się prawdziwą przyjemnością. W tym roku Bonduelle Food Service zaprezentuje swój najnowszy koncept wspierający rozwój biznesów gastronomicznych z uwzględnieniem najnowszych trendów żywieniowych. O Greenology – diecie roślinnej w menu szefa kuchni – opowie na scenie głównej Agnieszka Mazurek, Marketing & Key Account Manager Bonduelle Food Service.

Pobierz zaproszenie i zarejestruj się już dziś »

Odwiedź strefę Bonduelle Food Service i poczuj ten smak!

Odwiedź strefę Bonduelle Food Service (stoisko nr 60), gdzie najlepsi szefowie kuchni będą prezentować moc roślinnej kuchni bazującej na innowacyjnych produktach. To również miejsce, w którym więcej dowiesz się więcej na temat konceptu Greenology – nauczysz się, jak – dzięki roślinnej kuchni – wyjść naprzeciw nowym dietetycznym trendom, sprostać oczekiwaniom coraz bardziej świadomych i wymagających gości i powiększyć ich grono.

O wyjątkowe smaki zadbają szefowie kuchni Bonduelle Food Service, Mariusz Jamroszczyk oraz Michał Góra.

Mariusz Jamroszczyk

Dzięki rodzinnym tradycjom kulinarnym, dd dziecka kochający kuchnię. Swoją profesjonalną ścieżkę kulinarną rozpoczął w 1985 r. – od tego czasu z determinacją i pasją przechodził przez wszystkie szczeble kariery, zdobywał doświadczenie i szkolił się, aby zostać Szefem Kuchni.

Pełnił funkcję szefa kuchni w Hotelu 500 w Zegrzu, w czterogwiazdkowym Hotelu Czarny Potok Resort&Spa W Krynicy Zdroju, a nawet na prywatnym jachcie na Florydzie. Od 2015 r. szef kuchni Bałtowski Zapiecek na terenie największego w Polsce Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Wieloletni doradca kulinarny, ambasador Bonduelle Food Service. Laureat prestiżowych regionalnych konkursów kulinarnych, organizator i juror konkursów dla młodych kucharzy.

W swojej kuchni stawia na tradycyjną polską kuchnię wykorzystującą lokalne produkty i świętokrzyskie smaki.

Michał Góra

Szef kuchni, z międzynarodowym doświadczeniem: edukację kulinarną przeszedł w Krakowie, pierwsze szlify zawodowe zdobył we Włoszech. Po powrocie do Polski gotował między inymi w krakowskim hotelu Grand, restauracji Metropolitan, hotelu Radisson Blu, czy Hilton Garden Inn.

Inspiracje czerpie od najlepszych szefów kuchni – jest miłośnikiem stylu gotowania Gordona Ramseya, ale również ceni polskich szefów kuchni – na przykład Karola Okrasę. Jego kuchnia wyróżnia się nowoczesnym sposobem podania. Ceni sobie kuchnię polską w nowym wydaniu, z uwzględnieniem kuchni regionalnej i wyjątkowych, lokalnych składników. Zagraniczne doświadczenia oraz inspiracje kreatywnie adaptuje do polskiej kuchni.

Pobierz zaproszenie i zarejestruj się już dziś »

Kongres Szefów Kuchni – 12/10/2022

Hala EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14

Kongres ma formę zamkniętą. Uczestniczyć w nim mogą Szefowie Kuchni i Zastępcy Szefów Kuchni.

Wstęp: dla Szefów Kuchni i ich zastępców bezpłatny, wymagana rejestracja do dnia 10.10.2022 do godziny 15:00.

Nie jesteś Szefem Kuchni ani jego zastępcą, a chcesz wziąć udział w wydarzeniu?

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem »