Home made to nowe cięcie i unikatowe połączenia smaków. 4 zupełnie nowe produkty zainspirowane domową kuchnią stworzone z myślą o nowoczesnych i kreatywnych szefach kuchni zaskakują formą i niezwykłą jakością.

Duże, apetyczne kawałki wyselekcjonowanych warzyw do doskonała postawa kreatywnych dań: od przystawek aż po… deser! Bonduelle Food Service wprowadza 4 nowe produkty, które uzupełnią cenioną gamę Home Made – dotychczas znaną z mieszanek z pasternakiem w roli głównej.

Home Made czyli… jak przygotowane w domu

Produkty z gamy Home Made to jedyne na polskim rynku warzywa cięte w unikatowy sposób. Duże, nieregularne kawałki najlepszych warzyw nadają się do przygotowania dań z patelni, grilla, pieca, a także do gotowania. Dzięki oryginalnej formie zapewniają daniom ciekawą kompozycję i prezentację. Wyrazista struktura, wysoka jakość i wygodne opakowanie sprawią, że praca na kuchni staje się prawdziwą przyjemnością.

Nowości w gamie Home Made

Soczyste cukinie, słodkawe bataty i pietruszka to warzywa w nowej gamie Home Made. Czym się wyróżniają?

  • Słodkie ziemniaki to obecnie bardzo modne warzywo, coraz częściej pojawiające się w menu najlepszych restauracji.
  • Bataty w wersji monoskładnikowej doskonale sprawdzą się do pieczenia i smażenia, do deserów oraz jako ciekawy zamiennik frytek.
  • W mieszance batatów z pietruszką została użyta specjalna odmiana pietruszki, uznawana za warzywo zapomniane – pietruszka berlińska / niemiecka. Nowy smak będzie ciekawą odmianą w każdej potrawie.
  • Duet cukinii w ćwiartkach został przygotowany z młodych cukinii, w których miąższ jest bardzo zwarty, jędrny, nie wodnisty. Dzięki temu ćwiartki są małe, mają świetną teksturę i zdecydowanie inaczej prezentują się na talerzu w porównaniu z dotychczasowymi, tradycyjnymi plastrami.

Wszystkie produkty dostępne w gamie Home Made

BATATY KROJONE 2500 G »
DUET MARCHWI Z PASTERNAKIEM 2500 G »
MIESZANKA Z PASTERNAKIEM I FASOLKĄ PŁASKĄ 2500 G »
PASTERNAK KROJONY 2500 G »