Oferta produktowa Bonduelle Food Service zaspokaja różnorodne potrzeby restauratorów. Stale wprowadzamy nowoczesne rozwiązania przystosowane do zmieniającej się mody i miejsc konsumpcji. Jednocześnie wiemy, jak wielkie jest zapotrzebowanie na wygodne i sprawdzone rozwiązania ułatwiające wzbogacanie menu w dania wegetariańskie.

Dlaczego? Co drugi gość restauracji chciałby znaleźć w naszym menu przynajmniej jedną opcję wegetariańską. 60% szefów kuchni w ogóle nie proponuje wegetariańskich dań. Co drugi szef uważa, że dodanie wegetariańskiej opcji do karty jest za trudne. Za trudne? Z nowymi produktami Bonduelle to czysta przyjemność tworzenia! Wegetariański burger drwala, wege cheeseburger czy roślinny Texas burger – teraz będą możliwe bez kompromisów!

Yummy Vegeburgery Bonduelle to nasz najnowszy produkt, który łatwo i błyskawicznie wzbogaci każde menu w propozycje wegetariańskie.

Vegeburgery to produkty w 100% roślinne, odpowiednie zarówno dla wegetarian, jak i wegan. Pełne smaku, odżywcze, o ciekawej teksturze, przygotowane z warzyw i zbóż z dodatkiem wyrazistych przypraw. Idealne w roli burgerów, do sałatek, kanapek, wrapów, a także jako dodatek do dań głównych.

Charakteryzują się doskonałą wytrzymałością również po przygotowaniu.

Produkty dostępne w gamie Yummy Vegeburger:


Yummy Vegeburger Falafel »
Yummy Vegeburger Texas »

Technika kulinarna: burgery roślinne

Soczyste, pełne smaku, pożywne – zobacz, jak tworzyć roślinne burgery, aby stały się hitem w Twojej karcie!

Techniki kulinarne: burgery roślinne