Zabezpieczenie lokalu przed szkodnikami stanowi jeden z podstawowych elementów GMP/GHP. Do jego wprowadzenia zobowiązany jest każdy właściciel lokalu gastronomicznego. Zasady dotyczące zabezpieczenia obiektu możesz ustalić i kontrolować sam lub możesz zlecić to zadanie zewnętrznej firmie DDD (dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja).

Więcej na ten temat dowiesz się z naszego artykułu>>

Masz już wdrożone procedury związane z monitoringiem szkodników w swojej restauracji? A może dopiero przymierzasz się do ich stworzenia? W każdym z tych przypadków przyda Ci się karta kontroli zabezpieczenia lokalu przed szkodnikami. Pobierz ją już dziś, wydrukuj i korzystaj!

To ważne, ponieważ obecność szkodników w lokalach gastronomicznych może mieć negatywny wpływ nie tylko na wizerunek, ale również spowodować straty finansowe. Nieproszeni goście swoją obecnością mogą powodować również zanieczyszczenia mikrobiologiczne i fizyczne żywności, a także straty ilościowe w naszych magazynach. Dlatego już dziś zadbaj o zabezpieczenie lokalu przed szkodnikami i pracuj spokojnie. 

Pobierz plik

Karta kontroli zabezpieczenia lokalu przed szkodnikami