Niezależnie od tego, czy organizujesz imprezę na Halloween czy andrzejkowy wieczór z wróżbami – zachwyć swoich gości pomysłami na lekkie i pyszne przekąski!

Wróżby i zabawy skutecznie odciągają ludzi od stołów, jednak chętnie wrócą do nich na chwilę by szybko coś przegryźć. Z pewnością ucieszy ich poczęstunek w formie szwedzkiego stołu, zwłaszcza, że biesiadować raczej nikt nie będzie.

Podczas wieczorów andrzejkowych i halloweenowych dominują potrawy smaczne, lekkie i łatwe do zjedzenia bez pomocy sztućców. Kto by chciał siedzieć przy stole, gdy zabawa obok trwa w najlepsze!

Towarzyszyć jej powinny małe tarty, koreczki, kanapeczki, dipy… niemal wszystko, co da się zjeść w parę chwil. Twoi goście z pewnością docenią świetną zabawę i pyszne jedzenie. Nie zawiedź ich! Zachwyć ich pysznymi przekąskami, które nadadzą przyjęciom niezapomnianego uroku.

Czy wiesz, że…

Andrzejki były kiedyś obchodzone wyłącznie przez niezamężne dziewczęta. Odpowiednikiem tego święta dla kawalerów były „katarzynki” (noc z 24 na 25 listopada).