Rok 2020 r. przyniósł duże zmiany w nawykach i trybie życia Polaków. Coraz chętniej sięgamy po warzywa, część z nas w ogóle zrezygnowała z mięsa na rzecz produktów roślinnych. Dlatego wybrane profesjonalne produkty od Bonduelle Food Service można już kupić w sieci Frisco.

Nowe trendy żywieniowe wśród Polaków

Lockdown spowodowany pandemią koronawirusa w Polsce sprawił, że zaczęliśmy jeść zdrowiej. Przybyło fleksitarian – osób, których podstawą diety są produkty roślinne, a mięso pojawia się tylko okazjonalnie. Jednocześnie coraz chętniej gotujemy w domu wybierając świadomie produkty roślinne zamiast mięsa. Potrzebujemy dobrych, sprawdzonych składników. Dlatego Bonduelle Food Service wychodzi naprzeciw potrzebom domowych kucharzy oferując im wybrane produkty z gamy profesjonalnej. 

Domowe wegeburgery – nic prostszego!

Przygotowanie dobrego roślinnego burgera to prawdziwa sztuka, którą opanowaliśmy do perfekcji. Aby zaoszczędzić czas warto wypróbować smakowite Yummy Vegeburgery – soczysty Yummy Falafel lub pełen charakteru Yummy Texas. Idealnie sprawdzą się jako podstawa tradycyjnego dania obiadowego, dodatek do sałatki czy w pożywnej kanapce na ciepło. Pysznym uzupełnieniem dań z Vegeburgerami będzie również Mieszanka warzyw grillowanych Andaluzja.

Roślinne przekąski karnawałowe

Nawet kameralna domowa impreza karnawałowa może być pełna smakowitych kąsków! Z myślą o miłośnikach zdrowych przekąsek, do naszej oferty dołączył Falafel z cieciorki i kukurydzy. Chrupiący z zewnątrz, soczysty w środku, może stanowić pyszną przekąskę, składnik koreczków, czy urozmaicenie sałatek i wrapów.

Grzyby przez cały rok?

Tak! Dzięki Bonduelle to możliwe! Stworzyliśmy wyjątkową Mieszankę grzybów mrożoną – aromatyczną i wygodną do użycia. Po przygotowaniu grzyby są jędrne i ładnie prezentują się w każdym daniu. W składzie mieszanki znajdziemy grzyby shiitake, zawierających dużo substancji odżywczych, mają też działanie lecznicze i profilaktyczne.

Dowiedz się więcej na temat nowych trendów roślinnych »

Zapraszamy do zakupów na Frisco.pl »