Jeśli chcesz, aby Twoje potrawy nadążały za aktualnymi trendami żywieniowymi, postaw na kasze! Nowa gama kasz z warzywami od Bonduelle Food Service sprawi, że zdrowe i pełne smaku dania wyczarujesz w mgnieniu oka!

Według najnowszej Piramidy Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej Instytutu Żywności i Żywienia kasze i warzywa to podstawa dobrze zbilansowanej, zdrowej diety. Kasze nie tylko sycą i smakują: są doskonałym źródłem białka, błonnika, zawierają przeciwutleniacze, mikro i makroelementy. Klienci restauracji coraz częściej szukają smacznych, ale też dobrze zbilansowanych posiłków na mieście – szczególnie w codziennej ofercie lunchowej. Dlatego stworzyliśmy nową gamę produktów, dzięki którym każdy restaurator i szef kuchni z łatwością wprowadzi do menu kreatywne dania z kaszą i warzywami.

W nowej gamie od Bonduelle Food Service znajdziesz 2 doskonale skomponowane mieszanki kasz z warzywami:

ORKISZ I JĘCZMIEŃ Z WARZYWAMI >>

  • to idealna kompozycja gotowanego jęczmienia i pszenicy orkiszowej z fasolką szparagową, pomidorami, czerwoną papryką, kukurydzą i cebulą
  • wystarczy kilka minut w piecu lub na patelni, aby otrzymać samodzielne wegańskie danie lub pyszne nadzienie do faszerowanych warzyw, podstawę sałatki czy dania głównego

KASZA GRYCZANA Z WARZYWAMI >>

  • to połączenie kaszy gryczanej palonej i niepalonej z dynią, flażoletką, pomidorami, soczewicą i cebulą
  • zaledwie kwadrans w piecu lub na patelni, odrobina przypraw i pełen smaku dodatek do dań gotowy

Kasze z warzywami od Bonduelle Food Service to błyskawiczna odpowiedź na potrzeby Twoich klientów – odkryj receptury, zainspiruj się do stworzenia nowych, pysznych dań!