Ograniczenia w przemieszczaniu się, trudności w załatwianiu prostych spraw oraz wydłużone terminy dostaw żywności w sklepach internetowych to tylko niektóre problemy, z którymi zderzamy się w związku z pandemią koronawirusa. Bonduelle Food Service od lat wspiera polską gastronomię, teraz wspieramy również wszystkich, którzy ograniczają wyjścia z domu po codzienne zakupy. Podpowiadamy, jak przetrwać ten trudny czas izolacji: bez rezygnacji z ulubionego jedzenia i przyłączając się do akcji #wspieramgastronomię.

Zakupy z dnia na dzień? To możliwe! Firmy współpracujące z Bonduelle Food Service dostarczą niezbędne produkty prosto pod Twoje drzwi!Sklepy internetowe próbują nadążyć za nagłym wzrostem zamówień. W efekcie na zakupy musimy czekać już nawet… miesiąc. Starając się ograniczać wyjścia do lokalnych sklepów klienci są zmuszeni do odpowiedniego i przemyślanego planowania zakupów. Chcąc zaopatrzyć się w niezbędne produkty nie zwracają uwagi na krótki termin przydatności, co może skutkować marnowaniem żywności. 

Zakupy z dnia na dzień? To możliwe! Firmy współpracujące z Bonduelle Food Service dostarczą niezbędne produkty prosto pod Twoje drzwi!

Sklepy internetowe próbują nadążyć za nagłym wzrostem zamówień. W efekcie na zakupy musimy czekać już nawet… miesiąc. Starając się ograniczać wyjścia do lokalnych sklepów klienci są zmuszeni do odpowiedniego i przemyślanego planowania zakupów. Chcąc zaopatrzyć się w niezbędne produkty nie zwracają uwagi na krótki termin przydatności, co może skutkować marnowaniem żywności. 

Dlatego firmy współpracujące z Bonduelle Food Service umożliwiają klientom detalicznym zakupy z dostawą do domu.

W ofercie dystrybutorów i hurtowni znajdują się również gastronomiczne produkty Bonduelle Food Service. 

Jak zamówić nasze produkty? Jest kilka sposobów!

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem regionalnym i zapytaj o możliwość dostawy w Twoim mieście. Listę naszych przedstawicieli Bonduelle Food Service znajdziesz na tej stronie »
Zamawiaj nasze produkty prosto ze sklepu dla profesjonalistów Smart Food, Twoje zakupy dostarczy firma kurierska. Sprawdź »
Zamawiaj nasze produkty prosto ze sklepu dla profesjonalistów Oreco – Foodservice ze smakiem z dostawą do domu w wybranych miastach.
Zamawiaj nasze produkty u współpracującego z Bonduelle Food Service dystrybutora Farutex, który ruszył z akcją #dostawadodomu. Skontaktuj się z oddziałem Farutex w swoim mieście i zapytaj o dostępną ofertę w dostawie do domu. Sprawdź »

Tęsknisz za wypadem do ulubionej restauracji? Pomóż jej przetrwać ten trudny czas, zamawiaj i przyłącz się do akcji #wspieramgastronomię

Wiele restauracji wsparło swoimi codziennymi dostawami polskie szpitale. Dlaczego? Polska gastronomia to ludzie o wielkich sercach. Przygotowywanie żywności wiąże się nie tylko z dużą odpowiedzialnością za zdrowie i bezpieczeństwo ludzi, ale też z ciężką pracą i wysokimi kosztami utrzymania działalności. Według danych GUS, w Polsce działa 69,8 tys. placówek gastronomicznych – wiele z nich to firmy rodzinne. W związku z pandemią SARS COV-2 i obostrzeniami zmierzającymi do opanowania trudnej sytuacji, obroty na polskim rynku gastronomicznym spadły już o ponad 60%. To oznacza, że wiele rodzin może stracić jedyne źródło dochodu, a część naszych ulubionych miejsc pozostanie tylko wspomnieniem. 

Dlatego przyłącz się do ogólnopolskiej akcji #wspieramgastronomię

… i zamawiaj jedzenie z dostawą do domu lub z bezpiecznym odbiorem własnym. Ciesz się ulubionymi potrawami, odetchnij od codziennego gotowania i spraw, aby Twoja ulubiona restauracja przetrwała. 

Co powiesz na ulubioną pizzę prosto pod drzwi? Teraz możesz zamówić Pizzę Dominium z bezpieczną dostawą, bez kontaktu z dostawcą. 

Wystarczy złożyć zamówienie na stronie internetowej Pizza Dominium, telefonicznie przez dzwoniąc pod numer 222101010 oraz za pomocą aplikacji.

O tym, jak bezpiecznie zamawiać dania z restauracji w czasie pandemii przeczytasz tu >>